Komentarze: 6

 1. Koala2
  9/21/2015
  Reply

  Nasze dziecko woziliśmy w Jedo Bartatina i również byliśmy bardzo zadowoleni. Bartatina nie ma skrętnych kół, ale nie przeszkadzało nam to. Dopiero spacerówkę kupiliśmy ze skrętnymi kołami i teraz chyba już nie potrafiłabym jeździć wózkiem bez tej opcji. Swoją drogą spacerówkę wybraliśmy po Twoim wpisie o Joie :))

 2. czupakabra
  9/21/2015
  Reply

  Też mieliśmy Jedo, z odzysku i również udało nam się sprzedać na cenę zakupu mimo intensywnego użytkowania przez moją córkę :)
  A spacerówkę mamy Joie ;) obydwa wózki genialne, jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam :)

 3. Basia "Smoczyca" Kuryłło
  9/21/2015
  Reply

  Wow! Rzadko spotykana zgodność! :)

 4. 11/4/2015
  Reply

  My mieliśmy/mamy używaną bartatinę. Wiedziałam, że chcę wózek możliwie najbardziej klasycznie wyglądający, kompatybilny z fotelikiem mc cabriofix. Kupiłam za groszę moją bartatinkę, w pięknym szarym kolorze i najpierw mi się dziecko obraziło i była głównie chustowa, a teraz spacerówki używamy tylko weekendowo, bo na codzienne spacery jest u babci inny wózek. Mnie zależało na dużych kołach, nie chciałam skrętnych, więc pod tym względem jestem ogromnie zadowolona.

 5. Natalia
  2/14/2017
  Reply

  My też mamy Fyn zwrotne koła są super, wózek przestronny, jego wielka zaletą jest to, że prawie całą gondole i cała spacerówka można wybrać w pralce przy jasnym wózku to duża zaletą. Jedyny minus to jego przewożenie w aucie budka od spacerówki nadaje się tylko do przewożenia w kabinie nie w bagażniku, no chyba że ma się kombi.

 6. Dominika
  6/24/2017
  Reply

  Ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym, jaki wózek kupić, w końcu kupiliśmy Barletta Retro, to wózek klasyczny od polskiej firmy. Ma aluminiową ramę, nie jest ciężki, koła są pompowane, wózek dobrze się prowadzi, poza tym ma dużo akcesoriów w zestawie. Na razie taki wózek nam wystarcza, może jak dziecko podrośnie kupimy typową spacerówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.